Hakkımızda

Boral Metal Çelik Alüminyum Ürünleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi Gebze Kocaeli'de faaliyet gösteren 2012 yılında kurulmuş yeni sayılabilecek bir metal şirketidir. Ulusal boyutta alüminyum üretimi ve pazarlama işlemleri yapan fabrika üstün kalite ilkeleri sayesinde şimdiden bir çok firma için vazgeçilmez tedarikçiler arasına girmeyi başarmıştır.

İç ve dış piyasaya başta inşaat, otomotiv makine reklam sektörleri olmak üzere özel imalata kullanılan her türlü alüminyum profil satışı yapmaktadır. Ürettiği metal ürünlerin iç ve dış piyasada satışını yaparak üreten Türkiye zincirinin büyük bir halkasıdır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını dinlemek, en iyi ürün ve servisle ihtiyaçlarının da üzerinde onlara cevap verebilmek, tüm faaliyetlerimizde, devlete, müşterilerimize, personelimize, iş ortaklarımıza, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde daima dürüst davranmak, kendi yararı için başkalarına zarar vermemek.

Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde, birlikte kazanmaya dönük işbirliği ve yardımlaşma ile çözüm üretme anlayışında olmak,  dış ve iç müşterilerimizin isteklerinin karşılanmasında hızlı, zor hedefleri başarmada kararlı ve "biz biliyoruz" demeden yeniliklere açık olarak, sürekli öğrenen ve gelişen olmak,  Kalite Yönetim Sistemi Standartlarının gereklerini yerine getirerek, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli üretim yapmak, kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteri verilenle yetinse ve memnun olsa dahi, ona daha iyisini vermeye çalışmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde, işbirliği ve yardımlaşma ile çözüm üretme anlayışında olarak birlikte kazanmak. Alüminyum profil alanında kaliteli, saygın, lider bir kuruluş olmak.

Kalite Politikamız

Boral Alüminyum Profil, takipçisi olduğu ilkeleri doğrultusunda, "kalite"yi su şekilde tarif etmektedir:

- Tüm proseslerde kalite ve verimliliği arttıracak yöntem ve teknikleri uygulamak,
- Sürekli iyileştirme ve Proses Yaklaşımı ilkeleriyle hareket etmek,
- Tüm faaliyetlerinde de, doğayı korumak,
- Çevreye saygılı olmak ve kurum içi sosyal dengeyi korumak,
- Toplam Kalite Yönetimi Sistemi'ni bütün çalışanlarının katılımıyla uygulamak ve geliştirmek,
- Teknolojik gelişmelere uygun eğitim ve kaynakları sağlayarak rekabet üstünlüğünü arttırmak.